SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesnie głębokie Fizjoterapeuta nakazał mi ćwiczyć bez Ciężarów ,

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
Witam wszystkich
Jak w poprzednich moich tematach związanych ze zdrowiem moją Dyskopatią i lordozą lędźwiową I Dzięki pomocy forumowiczów wybrałem sie do Fizjoterapeuty. Pierwsza wizyta Zrobił mi Meksyk z Ciała .:) Przy w miarę regularnym uprawianiu sportu nie wiedziałem ze jestem tak Cieńko rozciągnięty . Jednym słowem Makabra . Ale do rzeczy.

Dostałem polecenie abym zrezygnował z woekszych Ciężarów na siłowni . Muszę poprawić Mięśnie głębokie ich gibkość , pokazał mi kilka ćwiczeń ... Kilka rodzajów deski, wykroki przysiady dynamiczne . Leży u mnie głęboki brzucha posladki uda .

Macie może jakiś zestaw Ćwiczeń , plan na poprawę tych mięśni, I nie chodzi mi tutaj o ćwiczenia typowo W Siłowni.

Myślałem cos o gimnastyce , treningu lekkoatletycznym , skoki, wyskoki , pompki dynamiczne, wspinaczka pozioma , bieg sprinterski .

Znajdzie sie coś dla mnie ? Gdzie mam szukać . Na forum nie znalazłem tego dużo :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rozpisz sobie normalny plan silowy ale wyklucz ciezkie przysiady/martwe ciagi a wpleclć ćwiczenia ktore polecił fizjo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Warto pomyśleć o zakupie gum bo na takim etapie super się sprawdzają i mają ogromne zastosowanie ( zestaw 4 minibandów + 4 długie to około 100zł )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Leży u mnie głęboki brzucha posladki uda .

pod jakim względem, uda będzie ciezko bez treningu siłwoego poprawić

na poślady czy brzucha masz mnóstwo cwiczen z masą ciała czy j/w z gumami oporowymi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
No chyba ze faktycznie fizjo zabronił wszelkich cwiczen siłowych. Ale ciężko mi w to uwierzyć, bo oni raczej zalecają ruch.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
Mam poprawić mięśnie głębokie bo mi wypada dysk... a z ciężarem pogarszam kontuzje niszczę ten dysk zamiast go wzmacniać ... jak nie wzmocnię tych mięśni to mowil ze bedzie kicha pierw stabilizacja wzmacnianie a potem ćwiczenia. NIE MAM POWODÓW BY NIE WIERZYĆ TEMU SPECJALIŚCIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Jeśli masz słabą stabilizacje i słabe mięśnie to z deski bym zrezygnował bo nie będziesz w stanie utrzymać prawidłowej postawy i tylko sobie pogorszysz, Poszukaj w google np ćwiczenia na wzmocnienie CORE .wyskoczy ci coś jak DEAD BUG itp ( więc zaczynaj od takich prostych ćwiczeń a nie od planków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
O dzięki za podpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
rad26
Mam poprawić mięśnie głębokie bo mi wypada dysk... a z ciężarem pogarszam kontuzje niszczę ten dysk zamiast go wzmacniać ... jak nie wzmocnię tych mięśni to mowil ze bedzie kicha pierw stabilizacja wzmacnianie a potem ćwiczenia. NIE MAM POWODÓW BY NIE WIERZYĆ TEMU SPECJALIŚCIE


Dysk nie moze wypadac.


Moze sie co najwyżej wysunac jego zawartość i stanie sie to raz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak siły podczas dipów

Następny temat

Góra dół do oceny

WHEY premium