SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost masy BEZ redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Witam

Proszę sie nie śmiać z mojego pytania. Czy jest możliwe osiągnięcie masy mięśniowej bez redukcji tkanki tłuszczowej?
Wzrost 1,71, waga 67 KG.
Jestem szczupły i każdy spadek tkanki tłuszczowej powoduje że wyglądam jak "patyk". Chciałbym przybrać na masie ale mięśniowej bez pozbywania się lekkiego tłuszczyku.
Nie ćwiczyłem jeszcze, posiadam ławeczkę ze sztangą, hantle, modlitewnik. i ok 50 KG obciążenia.
Nie zależny mi na początek na jakiś super efektach - chodzi o to abym przybrał na masie - optymalna waga jaką chciałbym osiągnąć to 75 KG.

Czy ułożenie sobie planu treningowego bez stosowania jakiejś diety białkowej mi pomoże?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Obawiam się, że nawet nie tyle jest to możliwe, co właściwie ciężko o jakąkolwiek inną opcję. Budując mięśnie na pewno nie będziesz tracił tłuszczu, możesz go najwyżej nieco zyskać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
I właśnie mi o to chodzi. Czyli dojadę do tych 75 kg, zrobię redukcję do 70 KG i moja sylwetka powinna być bardziej umięśniona niż przed treningami?

Jeśli się mylę proszę o sprostowanie

Zmieniony przez - igor_e w dniu 2014-10-17 19:43:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Po prostu pójdź na siłownię zamiast filozofować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silny ból w przedramionach - naderwanie?

Następny temat

abs 8 min

WHEY premium