SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ktory chwyt lepiej stosowac ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
Witam na nachwyt jeszcze mam za slabe plecy, wiec lepiej stosowac szeroki chwyt neutralny czy waski podchwyt lub nautralny. Dziala to na zasadzie im szerzej rece tym bardziej plecy pracuja czy jak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 333 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1348
na nachwyt masz za słabe plecy??? a co ma jedno do drugiego??
o jakim ćwiczeniu Ty wogule myslisz??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
sorki zapomnialem napisac ze chodzi o drazek,podciaganie sie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2527
plecy, plecami :D nachwytem Ci triceps ciagnie ;P i jak sie szerokim nachwytem podciagasz to na najszersze dzialasz ;)

Moje zdj:http://www.sfd.pl/_Crack17_str._6,7,8_-t545081.html

Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, którą można robić w ubraniu... :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
pczeczytaj pytanie jeszcze raz albo nawet dwa, odpowie ktos kto przeczytal i zrozumial pytanie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 333 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1348
w tym problem, bo chyba nikt nie wie o coCi taknaprawdę chodzi:/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
Juz nie wiem jak prosciej napisac.Pytam czy lepiej stosowac na plecy podchwyt czy moze chwyt nautralny szeroki lub waski bo na szeroki nachwyt niemam jeszcze sily.Chwyt nautralny to inaczej malpi.Chodzi o drazek,no juz prosciej nie umiem.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
chwyt neutralny to nie jest małpi.
Małpi to jest wtedy gdy nachwytem łapiesz ale w w taki sposób że kciuk przekładasz nad drążek(a nie pod drążek)

w zasadzie nie ma większej różnicy czy bedziesz się podciągał neutralem czy podchwytem,oba chwyty poprawią siłe Twoich pleców na tyle byś mógł zacząć robić nachwyt

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
dzieki wielke.pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Równocześnie rób wznosy kolan do klatki piersiowej (na brzuch) i podciągaj się nachwytem nawet jeśli zrobisz jedno powtórzenie. Siła będzie rosła szybko.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem nowy moze ktos doradzic??

Następny temat

Pompki codziennie . ?

electro
Polecane artykuły