Witam, znalazłem w internecie trening na masę. Chciałbym poznać wasze zdanie na jego temat, a mianowicie czy uważacie, że jest on dobry i można nim trenować czy nie. Czy można zmienić kolejność wykonywania ćwiczeń w dzień 2 (plecy, biceps)? Wolę pierw zrobić biceps a potem plecy, ponieważ gdy ćwiczę plecy to trochę wchodzi mi też na biceps ( a może źle coś robię?)
Link:
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=619
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 65 kg
Wzrost : 172cm
Cel treningowy : MASA
Staż treningowy na słowni : 8 miesięcy
Uprawiane inne sporty : nie
Zażywane suplementy : żadne
Link:
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=619
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 65 kg
Wzrost : 172cm
Cel treningowy : MASA
Staż treningowy na słowni : 8 miesięcy
Uprawiane inne sporty : nie
Zażywane suplementy : żadne
Krzysztof Piekarz