ello kończe już pierwszy cykl i zastanawiam się nad drugim ( oczywiście przerwa min. 4tyg.) w pierwszym niałem krete vitalmaxa mono , argi power , BCAA Activlab siła poszła dobrze
ale masa troszke mało (dieta staram się)
na drugi cykl myśle zakupić :
-WPC ostrowi albo megabol 737
-witaminki olimpu
-i krete tylko mono czy jabłczan ??
z góry thx za odp. :]
ale masa troszke mało (dieta staram się)
na drugi cykl myśle zakupić :
-WPC ostrowi albo megabol 737
-witaminki olimpu
-i krete tylko mono czy jabłczan ??
z góry thx za odp. :]
Krzysztof Piekarz
