Szacuny
0
Napisanych postów
51
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
190
moje pytanie jest odnośnie pieczywa ponieważ układam diete REDUKCYJNĄ i wychodzi że 3-4 posiłków z 7 jest w szkole. wiec w jakim pieczywie brać jedzenie do szkoły ???
użycie plastikowych pojemników i zabieranie obiadów odpada w 100%