SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie w sprawie mojej dziewczyny co robic??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
Witam Drogie Panie
problem tkwi w tym ze moja dziewczyna jest strasznie szczupla mi to wcale nie przeszkadza dla mnie jest najcudowniejsza najpiekniejsza na swiecie , ale ona sama siebie nie moze zakceptowac meczy sie z tym jak niewiem i che jej pomodz martwie sie onia , z tego co opowiada to wszystko wina stresu mowila nie raz ze jak sie zestresuje to nieje caly dzienn nic stres odrzu traci apetyt cos ja rozlosci tez traci apetyt , co mam robic ?? dieta nic nie zmieni przyczyna siedzi w glowie sa jaies srodki zeby o tym zapomniala ?? moze kupic jakies witaminy i wkrecic ze cudowny lek Placebo moze to zadziala?? prosze o rady ! Dziekuje Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wklep w all. "B complex - antystresowa formula z waleriana"

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1583
tylko tyle wystarczy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na początek OK na wzmocnienie systemu nerwowego, fakt że magnez+B6 też nie zawadzi

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

prosze o pomoc w odżywianiu

WHEY premium