SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie w sprawie zamiany owsianych na chleb pełnoziarnisty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
Mam pytanie,ponieważ kumpel z pracy niema dostępu do internetu.
Pomagałem mu trochę w ułożeniu diety i chciałem się zapytać czy w śniadaniu zamiast płatek owsianych,może zamienić na chleb pełnoziarnisty,ponieważ on bardzo nie lubi owsianych,bo kukurydzianych to chyba nie warto.
Reszta posiłków będzie miał pełnowartościowe,czyli tak jak mi kiedyś zalecano.
Zadaje to pytanie,bo nigdzie nie było na pierwsze śniadanie (chyba} chleba tylko owsiane, a nie jestem ekspertem
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekspertką aż taką nie jestem, ale z tego co wiem to spokojnie można zamienić płatki owsiane na chleb w przypadku śniadania. Tylko, żeby rzeczywiście był pełnoziarnisty z zawartością ponad 30% pełnego ziarna (oczywiście im więcej, tym lepiej). Wtedy ma niższy indeks glikemiczny (45).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Nie musi jesc konkretnie owsianych na mleku , przeciez może zrobic sobie placek owsiany?
https://www.sfd.pl/Zayebisty_placek_:_!!!!!!!!!!!!!!!!-t482878.html

Jeden z przykladow w kuchni sfd ,pozperaj tam jest duzo propozycji sniadania.

Redukcja czy masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płatki kukurydziane zdecydowanie odradzam na diecie właśnie ze względu na bardzo wysoki IG=85. Dodatkowo do ich wyrobu używa się szkodliwych izomerów tłuszczy trans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
LIBOS jeśli chodzi o jego dietę to masa,a jesli chodzi o ten placek to ja osobiscie wiem o nim,ale kumpel i tak nie chce tych płatków i chodziło mi czy,może zastąpić to chlebem pełnoziarnisrym w którym i tak są pewnie płatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
tak naprwdę to dostać teraz prawdziwy chleba razowy to rzadka sprawa, wszytsko barwione

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
To może w końcu zastąpić te płatki tym chlebem.poprostu nie przepada za płatkami,a według mnie jeść coś nasiłę szybko się odwidzi.Więc na koniec co można dać w zamian jeśli nie chleb pełnoziarnisty,którego i tak nie idzie ponoć dostać,bo wszystko niby to nie takie jak powinno.
Co ma ten biedny chłopak zrobić,darować sobie całą diete przez płatki


Zmieniony przez - maks34 w dniu 2009-07-06 22:34:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
niech je razowca, nie przesadzajmy, jeszcze da się kupić dobry chleb
niektórzy wszędzie widza jakiś wałek

jakby były barwione to nie miałyby charakterystycznego dla razowca smaku
a to, że jest w nich trochę mąki oczyszczonej to normalne
bo inaczej ciężko zrobić pulchny chlebek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 466
Volcanodon dzięki.
W końcu jakaś normalna odpowiedż.Czytając niektóre wypowiedzi to człowiek by na wszystko musiał uważać,no chyba,że ktoś jest zawodowym sportowcem to wtedy inna sprawa,ale wydaje mi się,że wiekszość,którzy odwiedzili ten dział dali sobie spokój,bez obrazy.
pozdrawiam i dzięki za wszelką pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena

Następny temat

Nieco inna dieta na masę.

WHEY premium