SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gotowy zestaw prosze o pomoc...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6493




stałem sie posiadaczem takiego oto zestawu. W jego skład wchodzi:
-Biogenix Ultra Whey 3,5kg
-Whey Protein Complex Olimp 1kg
-Massacra I
-HMB 150 Caps Olimp
-San V12 Turbo
-Shock Therapy 460g
-Storm 380g
-Tribusteron 90 120 Caps
-Anadrox 112 Caps

Zastanawiam się co zostawić, jak ułożyć tego suplementację a co warto pchnąć w ludzi. Dziwią mnie te opakowania Shocka i Strorma, jakieś małe. Tego V12 nie znam nie wiem czy to dobrze klepie. Kupiłem po okazji ten sprzęt i po okazji część na pewno sprzedam. Niestety potrzebuje $ i wszystkiego sobie zostawić nie moge... Jeśli ktoś byłby chętny na któryś specyfik to na priv. Proszę o pomoc jak to sobie zaplanować, teraz jadę na CP 2X małą pucha, jestem w środku cyklu.

Z góry dziękuje za rady!

pain means results

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
-Biogenix Ultra Whey 3,5kg-zostaw
-Whey Protein Complex Olimp 1kg-zostaw
-Massacra I-sprzedaj
-HMB 150 Caps Olimp-sprzedaj
-San V12 Turbo-sprzedaj
-Shock Therapy 460g-zostaw
-Storm 380g-zostaw
-Tribusteron 90 120 Caps-sprzedaj
-Anadrox 112 Caps-sprzedaj


to tak co ja bym zrobil.
jeszcze musisz nam podac jaki by byl cel do ktorego chcesz wybrac suple.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6493
dzięki za odpowiedź!

celem jest masa, zawsze i wszędzie! te opakowania Stroma i Shocka nie sa podejrzanie małe? w ogóle dziwne opakowania, na allegro dominuja inne. czym konkretnym sie różnia?
słyszałem że massacra to przekombinowany stack, o V12 nic nie wiem.

pain means results

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
ten storm i shock to poprostu male puszki sa.
to jak celem jest masa to by przy tym pozostal.

V12 to stack kreatynowy, niezbyt bogaty ma sklad.
lepiej opchnac i kupic innego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6493
myslalem liczylem i opchne Massacre (jedno opakowanie i tak nie starczy na cykl, musialbym drugie dokupic-bez sensu), Anadroxa, tribusterona (chciałem sprawdzic na sobie jak one dzialaja ale innym razem) oraz HMB.

Reszte zostawie. zastanawiam sie nad V12 Turbo, poszperam i zobacze co z nim zrobie... dzieki za pomoc!

pain means results

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i Xpand pytania

Następny temat

Pomoc w zdobyciu masy i ew. siły

electro
Polecane artykuły