Szacuny
1
Napisanych postów
126
Wiek
39 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
6984
Jadłem wiele gainerow i raz wchodziło raz nie. Do kupienia Hi-Tec skłoniła mnie promocja w sfd. Zjadłem 9kg i weszło 10kg wiadomo ze nie suchy mięsień ale jak się masuje to wiadomo o co chodzi. Obecnie 9,5kg czeka na mnie w szufladzie i mam nadzieje ze dobije drugie 10kg . Jednym będzie wchodzić innym nie to zależy od wielu czynników. Czekolada jest spoko, wanilia za słodka. Pije z woda. Nie siada tak bardzo. Czasem droższe gainery nie gwarantują lepszych efektów. Dobry stuff!!
Szacuny
0
Napisanych postów
85
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1500
niezły gainerek zjadłem jakieś 2kg, weszło 1.5, zobaczymy co będzie dalej ale już zadowolony jestem, smak świetny( czekolada- z mlekiem smakuje jak coś na pograniczu kakao~shake z McD) ;)
Szacuny
1
Napisanych postów
126
Wiek
39 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
6984
Stosuje się jako dodatek diety. Jak ktoś nie potrafi stosować wiec mu nawet 20kg Weidera nie pomorze. Mase robisz na diecie z dodatnim bilansem kalorycznym,+ gainer i masz efekt, ale..............każdy ma swoje zdanie.
Szacuny
132
Napisanych postów
23197
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
224269
Panowie na Temat .
Każdy ma prawo do swoich opinii.
Jednak jeśli ktoś wyraża swoja opinie, to fajnie byłoby żeby sam to stosował, a wypowiedz nie ograniczałaby się do 1 słowa w dodatku z błędem.
Sam jem Wanilie z wodą to mi nie smakuje zbytnio ale z mlekiem SUPER !! na sucho też czasami podjadam ze szklanki łyżeczką, o działaniu nie napisze bo jest to tylko wliczone w dietę a że teraz jest masowa aż tak bardzo kaloriami się nie przejmuję.