SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Whey Mass Gain

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59399

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Kupiłem tego gainera o smaku truskawkowym, po wymieszaniu w szejkerze na dnie pojawiają się fusy lub coś takiego jak drobinki maku, nie wiem co to może być?miał ktoś kiedyś coś takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 626
tak to normalne, jak np zrobisz sobie w szejkerze i zostawisz np w plecaku gdzieś na pół godziny lub dłużej to na dnie osadza się gęstwina i trzeba machnąć 2 razy szejkerem :)

masa, siła, rzeźba...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Ale ja mam tak że zaraz po wymieszaniu na dnie się coś takiego osadza, nie musze czekać dłuższej chwili, wymieszam, daje nad głowę patrzę a na dnie już jest taki "osad"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 626
zależy jaki wypust, pierwszy raz miałem czekoladę i nie było takiego czegoś, później miałem wanilię i truskawkę, teraz znów mam czekoladę i też mam taki maczek na dnie :)

masa, siła, rzeźba...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 969
Ja tam ma mialem w promocij 4,5 kg z czego 1,5 to wanilia byla a 3 kg jeszcze wcinam czekolady :D a wiec rozpuszczalnosc dobra i smak jak dla mnie czekolada w sam raz a co do dzialania efekty sa jesli tylko sie wspomaga jedzenie ta odzywka a wiec micha i raz jeszcze micha i efekt gwarantowany. A sam produkt spoko i cena przyzwoita bo w promocij dalem za 4,5 kg 99zl

Życie zaczyna się po 40-stce....w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 969
A dodam ze tma jest jakas miarka ale nie wiem ile sypac wedlug tej miarki moze ktos wie???? bo ja walilem lyzka stolowa proscie bylo :P

Życie zaczyna się po 40-stce....w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 626
2,5 miarki , ja stosuje 100g czyli 5 miarek

masa, siła, rzeźba...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2179
zjadłem tego 3kg o smaku czek, i 1,5 o smaku banan i masy na wadze poszło 2 kg a też stosowałem dietę , jeżeli chodzi o smak to banana nie polecam ale zjeść się da to tylko kwestia przyzwyczajenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4667
Smak Czekolada dało się wypić , nie polecam .
Rozpuszczalność nie za dobra , piana była .
A o efektach nie będę się wypowiadał bo słabo :)

Życie zaczyna się po 40-tce .. w bicepsie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
w wieku 16 lat to ty lepiej zacznij jeść normalnie i na lody czekoladowe leć.

Nie wiem jak rozpuszczalność moze byc słaba , robiłem przentacje i mieszałem tego tyle że <łoł> i było dobrze tak samo ze smakiem (z woda takie sobie z mlekiem bardzo dobre) co moge powiedzieć więcej nie jest to moje zdanie tylko zdanie osób próbujacych Whey Mass Gain z której duża częścia były Dziewczyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - Whey Isolate

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - Whey Pro

WHEY premium