SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Whey Mass Gain

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59313

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
o dupe a nie efekt, efekt to bedziesz mial nawet bez tego jesli bedziesz wiecej jadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1799
Ja właśnie zaczołem samk waniliowy, smak jak dlamnie z mlekiem jak narazie bardzo dobry. Tylko mam problem z rozpuczalnością ,ponieważ czasami powstają mi grudki które są ciężkie do wymieszania, wy też tak macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1799
no ja też w shaikerze mieszam, daje anwet troche wiecej mleka a efekt podobny .A zalewacie mlekiem 2% czy 3,2 % tłuszczu??

Zmieniony przez - Igorek1992 w dniu 2009-03-15 13:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
tłuscz nie ma znaczenia , może za zimne mleko albo wsypujesz najpierw a poxniej zalewasz i mieszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1799
no wpierw wsypuje ,potem zalewam i mieszam bo tak wydawało mi się że lepiej się wymiesza , a to jest odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
lepiej odwrotnie , jesli dalej tak bedzie ciezko sie rozpuszczac to nie wiem.

Ja mialem czekolade i wanilie i dobrze sie rozpuszczalo czasem jakas mała grudka ale było dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
Ale juz przybralem kg..to tym gainerze!!;p

Adrian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bo gainer dodal kalorii to przytyles, jakbys zamienil gainer'a na ryz z kurczakiem tez bys przytyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To fakt tylko czasem nie ma czasu na tego kurczaka i ryż , możliwości itp. dlatego sa odżywki.

Sam wole czasem wypić szybko białko z płatkami albo Carbo Pur , lub Gainera niż zjesc Ryż z Kurakiem choć bardzo lubie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - Whey Isolate

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - Whey Pro

WHEY premium