Szacuny
0
Napisanych postów
157
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
937
Siemacie ja z takim pytaniem jeśli ćwicze na mase lepiej robić mniejszym cieżarem i zrobić wszystkie 12, 10 powtórzeń systemem piramidalnym...
Czy dołożyć wiekszy ciężari zrobić ostatnie 3,4 powtórzenia z pomocą partnera?? oczywiscie tez systemem piramidalnym:) za szybkie odp z góry dziekuje i pozdrawiam.:)
Szacuny
0
Napisanych postów
157
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
937
i pojdzie masa nawet jak bede robił mniejszym cieżarem ale czysto technicznie?
wydaje mi sie ż ekiedy robisz na wiekszych ciezarach wiecej siły dostajesz ale to tylko moje zdanie elo
Szacuny
24
Napisanych postów
2956
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
80905
Nie wypelniles ankiety, ale zakladajac, ze piszesz w dziale dla poczatkujacych, to wlasnie taki jestes :)
Wiec powtorzenia z pomoca partnera to szybka droga do zahamowania przyrostu sily i w koncu do przetrenowania. Jest to ciezko metoda treningowa stosowana czasem przez zaawansowanych, niepolecana poczatkujacym. Dobierz wiec tak ciezar, aby wykonac prawidlowa liczbe powtorzen samodzielnie.
Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-02-08 15:16:38