no uchwyt to moj najslabszy punkt... i zamiast go wzmacniac to olalem... jak totalny amator
to jest centurion Super NXG+ 32 RS z tego co pamietam
to jest centurion Super NXG+ 32 RS z tego co pamietam
Ilość wyświetleń tematu: 52854
No pain, no gain.
(mam tylko 61cm w nodze w najszerszym miejscu)
), napisz maila do Magurasa - jego znajomy chcial sprzedac na mistrzostwach slaska i moze jeszcze ma
No pain, no gain.
... poszedlbym na USG tak na wszelki wypadek
)
Powrót do korzeni :)
)))))))))
)
. Czyli na MPS nie jade.
)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły