SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kuba_SnK / dziennik / Powrót do przeszlosci III - Powerlifting

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no uchwyt to moj najslabszy punkt... i zamiast go wzmacniac to olalem... jak totalny amator

to jest centurion Super NXG+ 32 RS z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2053
32??????????????????????????? ty sie w niego miescisz??

ja mam 34 i zdejmuje go w 30min z placzem.

a propo sprzetu: masz jakas koszule do sprzedania??

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wchodzi dosc luzno (mam tylko 61cm w nodze w najszerszym miejscu)

ale mocno rozciagniety jest (kupilem go chyba w 2008 w czerwcu czy jakos tak)


koszuli nie mam ... sam mam jedną (kupiona w 2005 ), napisz maila do Magurasa - jego znajomy chcial sprzedac na mistrzostwach slaska i moze jeszcze ma

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2010-02-04 22:54:51

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2010-02-04 22:55:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2053
ok dzieki.

a szelki nie sa za male??

ale z tego co pamietam to jestes nizszy troche ode mnie to moga byc git.

to jak jedziesz do nas na MP??

Olech tez moze wystartowac w 82.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro bede wiedzial co z podyplomowka... wtedy jesli bedzie ok to sie zastanowie (chce isc do lekarza bo boje sie o noge... boli mnie biodro i boli mnie klatka - sypie sie ... poszedlbym na USG tak na wszelki wypadek )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
pięknie, pięknie przy tym tempie to za tydzień 300kg a za miesiąc 350kg

Czego życzę

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


290 to juz banda i nawet troche ponad - przez przedlapy

jednak 300 to za duzo - "nie dla psa, dla pana to"
http://w423.wrzuta.pl/film/87mPoGcss2a/pomarancza

)))))))))
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zwazylem sie dzisiaj wreszcie ... godz 19 waga 76,3kg w jeansach i koszuli
a w tym tygodniu jadlem tak malo, ze az smiech. Pewnie tydzien temu z 77kg bylo i to by wyjasnialo wstret do jedzenia (dzisiaj zjadlem 1 posilek )

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2010-02-05 19:25:46
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
PONIEDZIAŁEK, godz 15:00, czas trwania 2h

siad z przodu 140/1
siad 155/2
troche rwan, troche podrzutow, troche ciagow rwaniowych
siad z przodu 130/1,1 ; 100/5

dzisiaj*****owy dzien ... inna silka (trening z ciezarowcami) + czulem sie slaby jak dziecko i 155 bylo bardzo ciezkie to pomyslalem, ze *******e i nie robie wiecej. Pewnie na tym skoncze metode (moze pojde jeszcze we czwartek na trening na ciag i zrobie 230 x4 jesli sie uda) i odpoczynek . Czyli na MPS nie jade.
Jak sie wyrobie jutro z rana to skocze na badania krwi - chce co jakis czas robic zeby wiedziec czy wszystko z organizmem jest ok + zbadam tescia (w koncu 2gi miesiac 3,5g tribulusa jem )
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam wyniki badan












mam za niski cholesterol ... trzeba sie zaczac odzywiac bardziej tlusto

ale zaskoczony jestem wynikiem tescia ... myslalem, ze zerowe libido wezmie sie z tego, a tu prosze.. tragedii nie ma (chociaz koncem 2005 mialem 749ng/dl, a srodkiem 2008 kolo 640ng/dl)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na mase- Prosze Ekspertow o ocene

Następny temat

Srodek plecow z czym lepiej?

electro
Polecane artykuły