SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co wolicie być na masie czy rzeżbie? :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4559
Widać, że większość ludzi tutaj trenuje dla innych, na pokaz

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18110
no ,każdy chce mieć wszystkie Sukii dla siebie ,ale oni jeszcze nie wiedzą ,że one są moje :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4559
Te, których ja ewentualnie nie chcę

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2353
Rzeźba,widoczne okablowanie

Nauczmy się śmiać z samych siebie, a będziemy mieć niezły ubaw do końca życia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
"Rzeźba jest dla lamusów, liczy sie tylko masa"

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zima masa, latem rzezba.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4694
Nie byłem nigdy na rzeźbie, nie wiem jak to jest.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1285
Masa ... ja bym zle sie czuł mając 8-10 bf % ... tak 15 % byłoby idealnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3389
Szczerze, to zależy od tego co ci się podoba. Rzecz jasna najlepiej być na dobrej masie przy za***istej definicji ale jeśli chodzi o mnie to łatwiej przychodzi mi rzeźba. Po za tym lubie kiedy laski się za mną oglądają na siłce a byczków omijają wzrokiem... hehe. samiec alfa nie

Wątroba się regeneruje a nerki są dwie!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pojawiajace sie reklamy

Następny temat

Gdzie Kupie?

electro
Polecane artykuły