SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ocencie mnie i mojego kumpla

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10467
Kaczmar21 a jak ty po profilu poznajesz czy ktos ma rzezbe czynie i sie nie bulwersuj jak chcesz uslyszec same superlatywy na swoj temat to trzeba nie bylo dawac fotke na forum . Forum jest po to aby oceniac a nie wlazic w dupe dla takiej zwaly tluszczu jak ty papz i pozdrowienia z Hameryki bueheh

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać ze ćwiczysz, moze teraz na rzeźbe?

Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nad brzuszkiem popracuj

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6658
Super fotki.Normalnie JOHNY BRAVO :) (codziennie o 13.45 na cartoon-przyp.red) OU MAMA :) !!!

piotrus awf

piotrus awf
"Boks to takie cholernie
szybkie szachy"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27546
no przepraszam
ale mnie sie nie podoba
to jest wlasnie aki typ jakiego nie lubie
sorki

-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Witam
mam 14 lat i gdybym zaczą trjboj za rok to ile bym musiał wycisnac aby wygrac?
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 11992
a mi sie tylko veronka podoba z forum :*

" Widze szczyt a za szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem Nowy

Następny temat

Witam, nowy na SFD-prosze o ocene

electro
Polecane artykuły