Kaczmar21 a jak ty po profilu poznajesz czy ktos ma rzezbe czynie i sie nie bulwersuj jak chcesz uslyszec same superlatywy na swoj temat to trzeba nie bylo dawac fotke na forum . Forum jest po to aby oceniac a nie wlazic w dupe dla takiej zwaly tluszczu jak ty papz i pozdrowienia z Hameryki bueheh
Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków
Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków
Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków
mod(ka) działu odżywianie
:*