SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW 5x5 - Który plan jest dobry?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1561
Witam potrzebuje planu 5x5 który nie bedzie zawierał ćwiczenia na nogi lecz na biceps ponieważ mam słabe ręce. Czyli chciałbym aby zawierał plan z cwiczeniem na biceps . Jest to możliwe ? Kupiłem odzywke na masse diete też ułożyłem brakuje mi tylko planu który to zrealizuje może mi ktoś pomoc ? oto moj plan prosze o poprawki

A:
- wyciskanie plasko klata 5x5
- wiosłowanie sztanga plecy 3x5
- wyciskanie sztangi w góre barki 3x5
- uginanie ramion biceps 5x5
- pompki na poręczach triceps 2x Max

B:
- wyciskanie skośno hantlami 5x5
- martwy ciąg 5x5
- ???
- ???
- Pompki na poręchasz 2xmax

prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9873
a jaką to kupiłeś odżywke na mase ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11751
Ankieta.
Poza tym nie ma czegoś takiego jak 5x5 na bicepsy...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9873
tak samo jak nie ma czegoś takiego jak odżywka na mase.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9106
i nogi sie trenuje nawet jesli sie ma slabe rece

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1561
Massarnie to odzywka to moze mi ktoś napisać plan na mase zeby były efekty z niego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1561
oczywiście nikt nie może mi pomóc ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
jaki staż? jak dopiero zaczynsz spróboj skróconego FBW..

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2009-12-16 16:57:25

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1561
1 rok
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana.

Następny temat

Plan na klate do oceny

Shoty
Polecane artykuły