Witam ! Jadę własnie na cyklu cell pump który ma date ważności w porządku jednak do tego szamam kreatyne, której data minęła pare dni temu. wiem ze mi sie nic nie stanie.
Ale mam drugie opakowanie tej samej kreatyny, a w lutym planuję cykl HORSE POWER + MONO. Nada się na cykl ta kreatyna ? jest zapakowana fabrycznie i w kapsułkach, a nie w proszku
Ale mam drugie opakowanie tej samej kreatyny, a w lutym planuję cykl HORSE POWER + MONO. Nada się na cykl ta kreatyna ? jest zapakowana fabrycznie i w kapsułkach, a nie w proszku
Dziennik treningowy SFD:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Carb_Nite,_CBL,_IF_by_kowallosu_-t1120275.html
Krzysztof Piekarz
