SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o cykl na stakach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 886
Witam. Mam 250zl (20zl wiecej tez mnie nei zbawi)i pewna wizje na ten cykl,ale moze macie jakies lepsze pomysly.Przy takich pieniadzach wole sie upewnic.Chce kupic xpanda i cell pumpa i brac je w ten sposob:
dzien treningowy: na pusty zoladek cell pump z dekstroza, przed treningiem xpan z dekstroza
dzien nietreningowy: xpand na pusty zoladek
Dieta jest w porzadku,uzupelniona bialkiem. I jeszcze jedno pytanie poza konkursem, dlaczego wszyscy pisza ze 775 g xpanda to za malo na cykkl? Na stakach to sie nie znam ,ale na kreatynie ceykl 4tygodniowy od biedy wystarcza.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
moze sproboj swolen starczy na jeden cykl,jak nei jestes 100 kilowym bykiem chyba
ja juz wciagnalem xpanda kiedys i probuje teraz tego

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 886
Dzieki, obadam ten produkt. Tymczasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
SwoleN - Jak najbardziej ok fajny skład ma - dosyć dobrze sie sprzedaje dodatkowo importer dodaje takie gumy do wyciskania na ławeczce fajna sprawa .

Ogolnie za 250zł możesz poszaleć na polskich stackah.

Nitrobolon 2 + Knockout 500g

Lub

KO + XP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44776
Musze pochwalic swole v3 jem teraz wlasnie tego stacka i jestem milo zaskoczony naprawde dziala super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 886
Dzieki chłopaki.Przeczytałem tylko pierwsza odpowiedz i po tym co przeczyatlem na forum (ze swole N to nowy produkt) kupilem sprawdzone xpand i cell pumpa tak jak planowalem wczesniej.Na nastepny cykl na pewno powaznie pod uwage wezme wasze propozycje.Wycztalem tez na forum ze mozna to brac tak:
Dzien treningowy: cp rano, xp przed trningiem, cp po treningu
Dzien NT: xp rano, cp w porze treningu
Jezeli uwazacie ze to zle dawkowanie to dajcie znac bos ie boje ze tyl;e kreatyny sie moze nie przyswoic.Jeszcze raz dziekuje, narazie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

który cykl lepszy?

Następny temat

Pytanie

Wiecej