SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przyspieszenie metabolizmu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3283
Witam, co polecicie na przyspieszenie przemiany materi? Coś niedrogiego. A czy są jakieś próbki co by można przetestować jak to działa na sobie?
Zielona herbata nic nie daje więc co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
zwiększenie ilosci posiłkow a zmniejszenie ich objętosci
dużo błonnika w diecie, zielone warzywa, owoce
aktywnosć fizyczna
zdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4126
kup sobie trec dibencozide czy jakoś tak, 100tab za 25zł, 1-2 tab dziennie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
lolas - nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi
kobalamina nie przyśpieszy metabolizmu, jedynie może polepszyć apetyt.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
lolas dibencozide działa w odwrotna strone
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4126
opis z jednego ze sklepów innego niż SFD którego nazwy nie podam "Dibencozide force wzmaga anaboliczne możliwości organizmu zwiększając między innymi metabolizm"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3283
To co polecicie? Najlpeiej jakis tani supl. bo diete mam na mase wiadomo trzeba duzo jesc, 6 posiłków dziennie. Warzywa, owoce jem, także to nic nie da, bo mi chodzi żeby zmienijszyć wypukłość brzucha (nie spalić) bo ja mam wzdęcia bardzo a espumisany nie pomagają.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
węgle tnij
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3283
Eh no to nie przymasuje. Ja żeby mieć płaski brzuszek całkiem to bym musiał zjeść tylko kilka kromek chleba dziennie jak dawniej :]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTROWIA/ŁOWICKIE Nowy smaki moje odczucia

Następny temat

Masa na zime

electro
Polecane artykuły