a do tej dietki jeszcze jakies odzywki mozna dodac nie wiem wegle bialko czy gainer?? tak zeby jeszzce bardziej zwiekszyc kalorycznosc bo chyba w tej diecie im wiecej tym lepiej aby bylo wartosciowe to jedzenie:D
PS. dzis rano jadlem ten beton zwany platkami owsianymi..;/ nie wiem moze ja coz zle robie?do cieplego mleka wrzucilem ta 1/5 z tych gorskich i gryze to 10 razy i jakos nie moze mi to przez gardlo przejsc;/ jadlem jakies 20 min te platki;/
PS. dzis rano jadlem ten beton zwany platkami owsianymi..;/ nie wiem moze ja coz zle robie?do cieplego mleka wrzucilem ta 1/5 z tych gorskich i gryze to 10 razy i jakos nie moze mi to przez gardlo przejsc;/ jadlem jakies 20 min te platki;/