SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy to dobry plan na odchudzanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3410
Witam
Mam 17 lat waże 78kg i mam 178 cm, chciałbym schudnac 8 kg.
I czy ten plan bedzie dobry?

Poniedziałek:
Siłownia

Wtorek:
Bieganie 40 min

Sroda:
Siłownia

Czwartek:
Bieganie 40 min

Piatek:
Siłownia

Sobota i Niedziela wolne.

Pomoze mi ten plan czy nie zabardzo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomoże to dieta.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
w dni nt dalbym hiit, ale bez diety to nawet trening ci nie pomoze, natomiast bez treningow dieta pomoze, jak najbardziej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10367
to prawda, bez diety ciezko o efekty.
Bez diety bedziesz wiecej cwiczyl i wiecej jadl, waga raczej moze ci nawet wzrosnac.

Podstawa to
dieta + silownia + aeroby

Doloz diete i bedzie ok

powodzenia

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-11-09 00:47:50

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3410
Ale u mnie z dieta to lipa
Powody:
1.Chodze do szkoly
2.Sam sobie nie gotuje

A jesli nawet to jaka diete polecacie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
diete ukladsz sam, poczytaj sobie
kazdy chozdi do szkoly/zajecia/pracy
a ze sam sobie nie gotujesz, to zacznij, nic trudnego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3410
Bede jadł jeden posilek o 17/16.
Moj ojciec schudł tak 20 kg i nie przytyl od tamtego czasu nic a je juz normalnie tylko malo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
jedz nawet i pol bulki dziennie, ale jak masz taki zamiar to nie mecz nas pozniej na forum
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3410
a co moze sie dziac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 446 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3410
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
może obniżyć Ci się metabolizm, a potem cokolwiek więcej zjesz odłoży się na tłuszcz a przez małe racje żywnościowe organizm będzie wyczerpany bo nie dostarczysz mu potrzebnych składników.
ja też chodzę do szkoły i przychodzę, gotuje ryż, pierś z kurczaka sobie na parze ugotuje i jakieś warzywko i zjem, nie ma problemu, 30min roboty ;p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka pod siłe

Następny temat

CHLEB ESSEŃSKI

electro
Polecane artykuły