SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobry plan treningowy ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 819
Elo mam 13 lat 173 cm wzrostu , 62 kg wagi i chcę mieć płaski brzuch i nie mieć cycków na klacie więc stosuje taki plan treningowy oceńcie go ; 9;00 jazda na rowerze przez 1 godz .
11;00 15 min gimnastyki brzuszków , pompek i przysiadów
12;00 30 min zabawy hantlami rozpiętki itp.
12;30 15 min gimnastyki brzuszków , pompek i przysiadów
14;00 30 min jazdy na rolkach
18;00 90min gry w piłkę nożną
21;00 15 min gimnastyki brzuszków , pompek i przysiadów


poproszę jeszcze o ułożenie jakiejś diety z góry dziękuje .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
To nie jest plan treningowy. To raz. W twoim wieku nie baw sie w diety tylko zdrowo odżywiaj - 10 wskazówek żywieniowych i ruch z kumplami.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1273
Lepsze będą już aeroby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 819
;/ ale czemu ten plan jest nie dobry ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"To nie jest plan treningowy. To raz. W twoim wieku nie baw sie w diety tylko zdrowo odżywiaj - 10 wskazówek żywieniowych i ruch z kumplami."
Darak dieta to nie znaczy ze ma jechac na bulce z bananem dieta to sposob odzywiania wiec i tak musi przemyslec co zjesc
Dlatego jak najbardziej zagladnij do 10 wskazowek zywieniowych, takie pseudo katowanie caly dzien to zly pomysl lepiej 4x w tygodniu basen/rowerek 1h lub bieganie

Zmieniony przez - K0xEr w dniu 2010-08-18 21:25:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
K0xEr poważnie dieta to nie bułka z bananem ? Oh nie wiedziałem

A tak na poważnie. W wieku 13 lat i tak nie bedzie stosował diety bo będzie jadł to co mu dają. Więc jedynie może ograniczyć/ wyeliminować syf co napisałem.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam
najwazniejsze jestes za mlody na Diety
kolego zacznij od;
-zero fastfodoow
-ogranicz slodycze
-zacznij jesc male porcje ale czesciej(6posilkow dziennie)

po kilku tygodniach waga spadnie a brzuszek zniknie, to ze robisz duzo cwiczen na brzuch nie spali tluszczyku na brzuszku,
spalasz tluszcz na calym ciele ,

zrob sobie dobre aeroby i pobiegaj z kolegami ,albo pomysl na treningiem silowym-takim z planem treningowym
zapraszam do mnie na blog
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z ulozeniem diety

Następny temat

kefir "Krasnystaw"

WHEY premium