Witam ćwiczę już 1,5 miesiąca metodą treningową Oliviera Lafaya proteo-system. Jednak mierząc dzisiaj swój obwód doszedłem do wniosku, że nie zmienił on się nawet o 0,5cm!!! Owszem klatka i triceps rośnie, plecy także, ale co z tym bicepsem. Może to wina tego, że nie ma ćwiczenia specjalnie dla niego? Proszę nie zwalać winy na dietę, bo stosuję dietę na masę już od początku treningów! Nie wiem jak powiększyć ten biceps! Może dodać do tego uginanie przedramion z hantlami stojąc?
Aha i proszę mi nie mówić, że źle pomierzyłem bo robiłem dodatkowo zdjęcia, a także "na oko" widać, że biceps się nie powiększył.
Zmieniony przez - wojtaseka w dniu 2009-11-05 22:28:24
Aha i proszę mi nie mówić, że źle pomierzyłem bo robiłem dodatkowo zdjęcia, a także "na oko" widać, że biceps się nie powiększył.
Zmieniony przez - wojtaseka w dniu 2009-11-05 22:28:24
Krzysztof Piekarz