witam. jestem tutaj NOWY i prosiłbym o ułożenie planu treningowego, gdyż nie mam o tym zielonego pojęcia.
pragnę zaznaczyć, że chciałbym trenować codziennie, ewentualnie zrobiłbym sobie wolną niedzielę.
oto sprzęt, który posiadam
do tego gryf prosty - 213 cm i gryf mocno łamany 125 cm + obciążenie.
i mam jeszcze pewien problem. otóż mam asymetrię mięśni klatki piersiowej, tzn prawą stronę mam większą od lewej i jest to widoczne gołym okiem ;/ to samo mam z "motylem". lewa strona prawie niewidoczna, prawa za to bardzo. czy jest jakiś sposób na to, żeby to wyrównać?
z góry dziękuję bardzo za pomoc :)
pragnę zaznaczyć, że chciałbym trenować codziennie, ewentualnie zrobiłbym sobie wolną niedzielę.
oto sprzęt, który posiadam
do tego gryf prosty - 213 cm i gryf mocno łamany 125 cm + obciążenie.
i mam jeszcze pewien problem. otóż mam asymetrię mięśni klatki piersiowej, tzn prawą stronę mam większą od lewej i jest to widoczne gołym okiem ;/ to samo mam z "motylem". lewa strona prawie niewidoczna, prawa za to bardzo. czy jest jakiś sposób na to, żeby to wyrównać?
z góry dziękuję bardzo za pomoc :)
Nie kłóć się z mądrym, nie dyskutuj z idiotą.
Krzysztof Piekarz