SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka kreatyne kupić

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Eloo
Ze względu na brak efektów siłowych i wizualnych postanowiłem sobie kupić kreatyne. Pytałem się znajomych to jeden powiedział żebym kupił nitrobolon II a drugi poradził mi xpanda. Nie wiem czy to dobrze tak na pierwszy raz brać bo żadnej kreatyny jeszcze nie brałem. Chciałbym żebyście wy mi coś zaproponowali. Mam 17 lat, staż około 2 lata, ćwicze 3x w tygodniu, mam 178 cm wzrostu i waże 83 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
zależy od funduszy
moze byś samo mono
jak wiecej kasy jakiś stack+mono
zdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37714
Jak na pierwszy kontakt to samo mono.

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10043
1 cykl na mono jedź później jakieś TCM / mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
jak nie brałeś żadnej krety wcześniej to na początek mono, 6-8 tyg potem tyle samo zrób przerwy i ewentualnie wtedy jakiś stack + mono, np nitro E, X-Pand

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
xp odpusc ale nII moze dac rade

jakos mocnego bardzo skladu nie ma wiec mozesz spokojnie pocisnac na nim pierwszego cykla , sam robilem na nim pierwszego cykla i bylem bardzo zadowolony

do tego dokup mono albo jablczan

jak juz sie zdecydujesz to pisz powiem ci jak dawkowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Tak myślałem że sam mono a po cyklu nitro podobno wszystko spada wiec tego nie kupie. A jabłczan to jest np. biogenix cell pump??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Ze względu na brak efektów siłowych i wizualnych postanowiłem sobie kupić kreatyne

tak, ale nasuwa sie od razu pytanie czy aby bląd nie tkwi w odżywianiu, treningu- bo to podstawowa, pierwotna przyczyna jest chyba zawsze- keatyna w takim razie niewiele by wskorala

przede wszystkim dobrze dopasowana dieta... a także trenimng, z tym, ze trzeba ten trening zmieniac co jakis czas[cykl]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taki cykl.

Następny temat

Horse Power / adreNOline ?

electro
Polecane artykuły