Dziś zaczyna się 4 tydzień mojego ckyklu na monohydracie, biorę tak:
DT: 4 capsy rano na czczo, po 30 min. śniadanie
i 4 capsy odrazu po treningu
DNT: 4 capsy rano na czczo, po 30 min śniadanie
i 4 capsy o podobnej porze jak w DT.
Czy BCAA powinienem dołączyć do kreatyny czy brać po 5g przed i po treningu ?
DT: 4 capsy rano na czczo, po 30 min. śniadanie
i 4 capsy odrazu po treningu
DNT: 4 capsy rano na czczo, po 30 min śniadanie
i 4 capsy o podobnej porze jak w DT.
Czy BCAA powinienem dołączyć do kreatyny czy brać po 5g przed i po treningu ?
Krzysztof Piekarz
