Wiek :16 mężczyzna. 58kg 174cm
Chodzę na basen ( 4 razy w tygodniu po 70 minut)
Muszę to połączyć z treningiem siłowym ale nie wiem jakim ponieważ mam kontuzje ręki ( płytki wyciągają w marcu chyba ) .
Co proponujecie : przysiady + brzuszki , jeszcze coś?
Proszę o rady
Z góry dzięki
Chodzę na basen ( 4 razy w tygodniu po 70 minut)
Muszę to połączyć z treningiem siłowym ale nie wiem jakim ponieważ mam kontuzje ręki ( płytki wyciągają w marcu chyba ) .
Co proponujecie : przysiady + brzuszki , jeszcze coś?
Proszę o rady
Z góry dzięki
Krzysztof Piekarz