SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kłucie w plecach..

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. Trenuję siatkówkę , i od jakiegoś miesiąca bolą mnie plecy po lewej stronie na dole.. Od jakiś 2 tyg. mam przerwę ale ból za bardzo nie ustaje. Najbardziej boli gdy się schylam i prostuję. Mam nadzieję że nie jest to dyskopatia. Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.

Z góry dziękuje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
mozliwe, ze to dysk, idz do specjalisty to ci powiem, tutaj mozemy gdybac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 883
najlepszym wyjściem jest "iść do lekarza" powie co i jak, przepisze jakąś maść itd...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Dzisiaj byłem .. i p. doktor mówiła że to może być prawdopodobnie nierówny wzrost kończyn czy coś.. I jest jakiś ucisk..

Z góry dziękuje.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
sproboj posmarowac np altacetem lub ketonal lek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 976
gamonie... takimi odpowiedziami to można człowieka do kalectwa doprowadzić.
Idź najlepiej najpierw na rentgen, a najlepiej na Rezonans Magnetyczny. Kłucie w plecach, potem ból w klatce lub rwa kulszowa i na zawsze powiesz papa wszystkiemu.

Zlekceważysz zdrowie to się nie podniesiesz. Maść możesz zastosować w celu "usunięcia" stanu zapalnego. - to takie doraźne.

Z lekarzami też jest baaaardzo różnie, sam wyszedłem cudem z RWY KURSZOWEJ "operacyjnej", a miałem taką, że noga zdrętwiała non-stop, straciłem kontakt z łydką - nie mogłem jej kontolować czyli np. wspinać się na palce ect... chodziłem jak zoooombie bo wszystko tak bolała i tak ból promieniował.

Nie lekceważ, kłócie w plecach to pierwszy sygnał, że coś jest nie tak i najprawdopodobniej ( 95 % daję na to ), że to od nerwów kręgosłupa.

Skąd jesteś ? to dam Ci namiar na sprawdzonych ludzi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 236
idź do lekarza ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Mieszkam w Poznaniu. Podczas sezonu ból minął , ale od jakiegoś czasu znów się wzmógł ;//

Z góry dziękuje.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
mozliwe ze ci Dysk Wypad ; )

Pozdro!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1150
no mi chyba juz 2 wypadly mialem powarzny wypadem na motorze kręgosłup raczej od tego mam krzywy i bul przy np. myciu garków
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie/redukcja tłuszczu

Następny temat

Pozbycie zbędnego tłuszczu

electro
Polecane artykuły