SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłucie w okolicy serca.Guru pomocy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
a więc zaczołęm biegać około półtora tygodnia temu,codziennie ,wieczorami.wczoraj podczas biegania zaczęło mnie kłuć w okolicy serca.(myślełem że to chwilowa kolka i zaraz przejdzie)jedank przestało dopiero gdy skończyłem biegi,nawet idąc disziaj do szkoły odzczuwałem to samo( już w mniejszym stopniu) ,całkowicie przestaje gdy dopiero usiąde ,gdy wracałem ze szkoły kłuło troche mniej.
niewiem czy to przejdzie ? chyba poczekam kilka dni jeśli nie kłucie nieprzejdzie podczas biegania to chyba zgłosze się do lekarza .Jak Pan myśli czy to cos poważnego?Czy może tylko chwilowa dolegliwość?
proszę o odpowiedz.
pozdrawiam

Lolo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
ja to raczej jak bym miał szukać czegoś w sercu to choroba niedokrwienna poporstu ale to ekg nie wykryje w spoczynku by trza robic próbe wysiłkową też miałem takie coś rpzez jakiś czas ale porpostu mi to jakoś przeszło (raczej u mnie była mowa o potasie) a ejsli ekg to tak jak mowie najlepiej wysiłkowe, a zawał to nie hehe bez przesady jestem na elektroradiologii i raczej zawał i bieg w dodatku nie dał bys rady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Miałem to samo, to brak potasu utraconego z potem. Do posiłków aspargin (potas z magnezem), po bieganiu kalium effervescence (potas musujący), najlepiej w wersji bez cukru. Mogą chcieć recepty w aptece, wtedy możesz poprosić np. starszą, jak skłamie w aptece że się źle czuje, to zawsze 1 opakowanie dadzą.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
dzięki .to musze gonić do apteki.jeszcze raz dzięki za rade
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o potas, to wystarzcy szklanka soku pomidorowego dziennie i macie to samo, co w Asparginie. A swoją drogą - leć najpierw i zrób EKG. Jeśli tam nie będzie zmian, lub będą zmiany sugerujące niski poziom potasu, możesz zacząć walczyć na własną rękę.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
OK.dzięki za odpowiedz.narazie będe pił sok z pomidorów ,jeśli niepomoze zrobie sobie badania.
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
A wlasnie jak rozpoznac zawal serca u siebie?

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419

dobre

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ból w klatce piersiowej gniotący lub "rozdzierający", strach, osłabienie, poty - to tak w telegraficznym skrócie i uproszczeniu. Jeśli jest ból i nie ustępuje mimo odpoczynku - radzę pędzić do lekarza.
Obyś nigdy tego nie poczuł.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
po zawale chyba czesto nastepuje paraliz
w najlepszym wypadku
bo nie mowie o zejsciu

guru mnie czasem boli serducho
tzn sam nie wiem co to
czuje jakby mi ktos naciskal na klate
i nie moge nabrac powietrza
taki dziwne uczucie


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej zrób sobie EKG i pokaż lekarzowi - nie sądzę, żeby to było serce, ale nigdy nic nie wiadomo. A tak swoją drogą - po zawale wyjątkowo mamy do czynienia z porażeniem - tak się dzieje po wylewie krwi do mózgu.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ok thx



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowie a koksy

Następny temat

CELULITIS U MOJEJ ZONY......

WHEY premium