Witam wszystkich uczestników tego forum.
W najbliższym czasie rozpoczynamy inwestycję przekształcenia hali 1.200 m2 w nowoczesne centrum sportowe. Budynek jest zlokalizowany na terenie potężnego i nowoczesnego centrum biurowego oraz w pobliżu potężnego osiedla - zarówno bloki jak i domy jednorodzinne.
Centrum będzie składało się z: 4 kortów do squash; 200 m2 sali fitness - siłownia wyposażona w większości maszyny z niewielką ilością wolnych ciężarów; 110 m2 sali cardio - bieżnie, stopery, orbitreki, itd.; 200 m2 sali do aerobiku; mini spa - sauna, masaż; kawiarenki; oczywiście prysznice i szatnie. Za kolejne półroku w pobliskim 250 m2 budynku zbudujemy kompleksowe spa. Wszystko w super nowoczesnym wykonaniu (kliamtyazcja + wentylacja) oraz najwyższa jakość sprzętu - na tę inwestycję przeznaczamy ponad 1,5 mln złotych.
Tzw „target" to ludzie biznesu oraz osoby zatrudnione w firmach zlokalizowanych w centrum biurowym. Ceny dosyć wysokie - nie chcę tzw. sterydziaży i towarzyszących im wulgaryzmów.
Będę wdzięczny za merytoryczne oceny moich planów oraz wskazówki odnośnie potencjalnych zmian. Mianowicie chodzi mi o to czy właściwie podzieliłem akcenty - 200 m2 dla aerobiku który nie jest zbyt dochodowym przedsięwzięciem. Również dosyć dużo miejsca zajmuje kawiarenka w miejsce której potencjalnie mogę dodać piąty kort. Jakie waszym zdaniem urządzenia powinny przeważać na siłowni i na cardio? Czy w kawiarni oferować też jakieś posiłki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zmieniony przez - zbyszek007 w dniu 2009-09-16 21:32:50
Zmieniony przez - zbyszek007 w dniu 2009-09-16 21:33:46
W najbliższym czasie rozpoczynamy inwestycję przekształcenia hali 1.200 m2 w nowoczesne centrum sportowe. Budynek jest zlokalizowany na terenie potężnego i nowoczesnego centrum biurowego oraz w pobliżu potężnego osiedla - zarówno bloki jak i domy jednorodzinne.
Centrum będzie składało się z: 4 kortów do squash; 200 m2 sali fitness - siłownia wyposażona w większości maszyny z niewielką ilością wolnych ciężarów; 110 m2 sali cardio - bieżnie, stopery, orbitreki, itd.; 200 m2 sali do aerobiku; mini spa - sauna, masaż; kawiarenki; oczywiście prysznice i szatnie. Za kolejne półroku w pobliskim 250 m2 budynku zbudujemy kompleksowe spa. Wszystko w super nowoczesnym wykonaniu (kliamtyazcja + wentylacja) oraz najwyższa jakość sprzętu - na tę inwestycję przeznaczamy ponad 1,5 mln złotych.
Tzw „target" to ludzie biznesu oraz osoby zatrudnione w firmach zlokalizowanych w centrum biurowym. Ceny dosyć wysokie - nie chcę tzw. sterydziaży i towarzyszących im wulgaryzmów.
Będę wdzięczny za merytoryczne oceny moich planów oraz wskazówki odnośnie potencjalnych zmian. Mianowicie chodzi mi o to czy właściwie podzieliłem akcenty - 200 m2 dla aerobiku który nie jest zbyt dochodowym przedsięwzięciem. Również dosyć dużo miejsca zajmuje kawiarenka w miejsce której potencjalnie mogę dodać piąty kort. Jakie waszym zdaniem urządzenia powinny przeważać na siłowni i na cardio? Czy w kawiarni oferować też jakieś posiłki? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zmieniony przez - zbyszek007 w dniu 2009-09-16 21:32:50
Zmieniony przez - zbyszek007 w dniu 2009-09-16 21:33:46
Krzysztof Piekarz

