SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ćwiczenia wielostawowe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110
Wiem mało wiec pytam większość z was ma duże doświadczenie wiec proszę o pomoc w ułożeniu treningu zgodnie z zadami opisanymi w tym artykule https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13775
Nikt Ci planu nie ulozy.

Zrob to sam to poprawimy.

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110
ok tylko mi powiedz cos wiecej o ćwiczeniach wielostawowych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13775
wyciskanie leżąć
martwy ciąg
przysiady

to powinna byc podstawa

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110
no ok tzn ze na kazdym treningu mam obić te trzy podstawowe ćwiczenia czy np poniedziałek martwy ciąg środa wiosłowanie sztanga czwartek podciąganie na drażku ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dolnego odcinka pleców

Następny temat

do Puma666 :):) , co po E5, E3, E2 --->>> ??

electro
Polecane artykuły