SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

4 miesiąc - co wybrać?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1895
Troche zmodyfikowalem twoj przyklad:

A
1. martwy ciag 10 8 6 4
2. wioslowanie sztangielka 10(x3)
3. wyciskanie z klatki w staniu 10 8 6 4
4. unoszenie sztangielek na boki 10(x3)
5. uginanie ramion ze sztanga 10(x4)
6. uginanie ramion ze sztangielkami stojac 10(x3)

B
1. przysiady 10 8 6 4
2. przysiady wykroczne 10(x3)
3. wyciskanie sztangi lezac 10 8 6 4
4. rozpietki 10(x3)
5. wyciskanie francuskie sztangi lezac 10(x4)
6. prostowanie ramienia w opadzie ze sztangielka 10(x3)

Takie cos bedzie dobre?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
w fbw nie ma sensu robić dwóch cwiczeń na bicepsy czy tricepsy, jak lubisz zrobić na nie więcej serii to daj zwykłego splita,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1895
To nie jest fbw, tylko split. Potrzebuje porady co do planu na sile bo zawsze sie masowke robilo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
a no chyba, że tak, troche zbyt chaotycznie napisane,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
co prawda nie robię siłówki, ale jeżeli to ma być plan na siłę, to wywal rozpiętki, unoszenia, wykroki, zostaw ćwiczenia najcięższe, najbardziej złożone, poręcze zamist francuza daj,



Zmieniony przez - numer7 w dniu 2009-09-13 18:22:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1895
Przegladalem rozne plany silowe i dodatkowe cwiczenia tez byly uwzglednione. Poza tym nie nastawiam sie na zwiekszenie sily w wyciskaniu lub mc ale chodzi mi o ogolne zwiekszenie sily.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3860
numer7 ma racje, jesli zalezy Ci na sile, to wywal izolowane, same cwiczenia zlozone, mniej treningu, wiecej regeneracji

od poczatku myslalem ze chodzi Ci o mase a jedynie o przeplatanie treningow silowy/masowy - ale na mase, a nie o rozpoczecie treningu tylko na sile ;)

bo jezeli chcesz zlapac masy, to trening silowy wzbogacasz cwiczeniami dodatkowymi, jak sam powiedziales

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT DO OCENY

Następny temat

kilka krotkich pytan

electro
Polecane artykuły