@Olokk Dzięki,spróbuje
Mam 18 lat, podciągam się 30 razy (10 nachwytem wąsko,10 nachwytem szeroko, 10 podchwytem, wszystko robię na raz,przerwa jedynie na zmienienie chwytu)
Mając 14-15 lat ,podciągałem się około 15 razy w "martwym zwisie" Czyli że ruch wykonują tylko ręce.
Niestety siłownia odpada...
Przez treningi i tak moje życie towarzyskie zostało nie raz wystawione na próbę ,potrzebuję trochę czasu prywatnego... Siłownia by tylko pogorszyła sprawę.
Poza tym rzeźba to dla mnie plan drugoplanowy, przede wszystkim chodzi mi o karate, Czy oprócz treningu na plecy ,zmodyfikowali byście jakoś mój plan treningowy?
Mam 18 lat, podciągam się 30 razy (10 nachwytem wąsko,10 nachwytem szeroko, 10 podchwytem, wszystko robię na raz,przerwa jedynie na zmienienie chwytu)
Mając 14-15 lat ,podciągałem się około 15 razy w "martwym zwisie" Czyli że ruch wykonują tylko ręce.
Niestety siłownia odpada...
Przez treningi i tak moje życie towarzyskie zostało nie raz wystawione na próbę ,potrzebuję trochę czasu prywatnego... Siłownia by tylko pogorszyła sprawę.
Poza tym rzeźba to dla mnie plan drugoplanowy, przede wszystkim chodzi mi o karate, Czy oprócz treningu na plecy ,zmodyfikowali byście jakoś mój plan treningowy?

.