moj problem tkwi w tym ze spozywam posilek przedtreningowy 1.30 godz przed treningiem, trening zaczynam od rozgrzewki, potem cwiczenia na nogi(przysiad) iiiiiiiiiii tu problem zaczyna bolec brzuch i musze do kibla isc sie wysra.... :] za pierwszym razem nic z tego sobie nie robilem ale od dwoch tyg co trening jest to samo, zarcie , rozgrzewka , nogi i iiiii kupa ;p dlaczego tak jest , przeszkadza mi to jak to zmienic
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
A co jesz przed treningiem? Jak jakiś niedogotowany ryż to tak jest, ja tak miałem.
Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.
...
ryz z kurakiem, kasza z kurakiem, tunczyk, jajecznica , co bym nie zjadl to mnie .....
...
zmień na coś innego i zobacz czy się zmieni. Może niedogotowane, przeterminowane itp.
Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz