Oto moja siłka- powstała pod koniec kwietnia tego roku nakładem około 900zł. Były to pieniądze jakie uzyskałem po sprzedaży konta World of Warcraft i chyba najlepiej wydane siano w życiu. Od tamtego czasu regularnie ćwiczę i nie mam zamiaru przestać. Siłka trochę skromna, niewiele obciążeń ale na razie mi to nie przeszkadza, sukcesywnie będę ją rozbudowywał a ćwiczyć i tak mogę komfortowo.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ja dokupiłem ostatnio 45 kg obciążenia za 130zł z dowozem pod dom za friko
obciążenia 4x 5kg i 2x 12,5kg, toczone, bardzo ładne
teraz wszystkie obciążenia pomalowałem na czarno i prezentują się super, aż chce się ćwiczyć :)
obciążenia 4x 5kg i 2x 12,5kg, toczone, bardzo ładne
teraz wszystkie obciążenia pomalowałem na czarno i prezentują się super, aż chce się ćwiczyć :)
...
nom narazie nie duzo tego jest ale da sie ćwiczyć,miejsca troche jest wiec powoli sprzętu dokupisz i będzie fajna siłka.na pewno będzie więcej przyjemności i pożytku z siłki niz z grania w gry komputerowe pozdro
III---III III---III III---III III---III
...
Całkiem spoko urządzona . Pozostaje Ci dokupować obciążeń i wytrwać w postanowieniu .
Co prawda raczej ciągów nie będziesz mógł swobodnie robić bo wydaje mi się że to poddasze użytkowe więc musisz uważać ma strop .
Powodzenia najważniejsze że to Twoja własna siłka
Co prawda raczej ciągów nie będziesz mógł swobodnie robić bo wydaje mi się że to poddasze użytkowe więc musisz uważać ma strop .
Powodzenia najważniejsze że to Twoja własna siłka

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html
...
dobrze jest ja na poczatku nie miałem nawet polowe tego sprzetu co ty; pozostaje tylko ćwiczyć:D zajrzyj do mnie
Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2009-08-31 10:48:15
Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2009-08-31 10:48:15
www.pajacyk.pl
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz