SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

suplementacja przy robieniu rzezby

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8771

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
Oczywiście, tak może być.

szukala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 11084
Q uzywam czasem zelu jaki mama sobie sprawila vichy d-stock i musze powiedziec ze cos on daje tj. skora robi sie jedrniejsza i widac jakis tam ubytek tkanki ale wiadomo nic cudow nie czyni:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 11084
jeszcze mam takie pytanie czyli przed treningiem glu i bialko po i z bieganiem wieczornym tak samo moge? czy raz dziennie wystarczy?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
Tak jak napisałeś. suplementacje "glutaminowo-bialkową" możesz zastosowac również w przypadku treningu wieczornego

szukala
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

trzeba miec zdrowie zeby isc do lekarza...%-)

Następny temat

Izolat/Koncentrat

electro
Polecane artykuły