Forum SFD śledzę od dawna, znalazłem tu już mnóstwo pożytecznych informacji, pół roku przepracowałem systemem tablic Joe Weidera, od 2 tygodni zacząłem stosować określoną dietę i już czuje efekty, jednak dieta nie jest doskonała, czasami nie mam czasu na pełne posiłki, więc poszukuję dobrego gainera, by poprawnie zbudować mase. Myślałem nad PVL Mutant MASS, jeśli nie widzicie przeciwwskazań to jeden problem z głowy.
Następna sprawa - jeśli chcę zbudować masę, czy nie powinienem brać dodatkowo (oprócz gainera) czyste białko, lub kreatynę? Dodam tylko, że jestem raczej ekto-mezo, przez pewien czas ciężko mi było złapać tłuszcz, ostatnio nieco odłożyło się na brzuchu zasłaniając 7 i 8 kratkę, ale nie narzekam - doraźnie zacząłem biegać (o, właśnie, bieganie 4 razy w tygodniu po godzince, dość intensywne to zbyt duże obciążenie? Jak jeść i co jeść po takim bieganiu?).
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -
Wiek: 17
Waga: 70
Wzrost: 182
Cel cyklu: masa
stosowane już wcześniej suplementy : -
Uprawiane inne sporty: bieganie (4 razy po 60min / tydzień)
stosowane wcześniej spalacze : -
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -
ilość dni wolnych od kreatyny: -
przewidziane finanse na cykl: 350-max.400zł
uwagi i sugestie: -
Staż treningowy: 6 miesięcy
Zmieniony przez - ttr_ w dniu 2009-08-21 23:16:07
Następna sprawa - jeśli chcę zbudować masę, czy nie powinienem brać dodatkowo (oprócz gainera) czyste białko, lub kreatynę? Dodam tylko, że jestem raczej ekto-mezo, przez pewien czas ciężko mi było złapać tłuszcz, ostatnio nieco odłożyło się na brzuchu zasłaniając 7 i 8 kratkę, ale nie narzekam - doraźnie zacząłem biegać (o, właśnie, bieganie 4 razy w tygodniu po godzince, dość intensywne to zbyt duże obciążenie? Jak jeść i co jeść po takim bieganiu?).
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -
Wiek: 17
Waga: 70
Wzrost: 182
Cel cyklu: masa
stosowane już wcześniej suplementy : -
Uprawiane inne sporty: bieganie (4 razy po 60min / tydzień)
stosowane wcześniej spalacze : -
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -
ilość dni wolnych od kreatyny: -
przewidziane finanse na cykl: 350-max.400zł
uwagi i sugestie: -
Staż treningowy: 6 miesięcy
Zmieniony przez - ttr_ w dniu 2009-08-21 23:16:07
Krzysztof Piekarz