Mam kostki na brzuchu ale czuje jakbym je tracil.
Biegam 5 razy w tygodniu co 2 dzien robie brzuszki.
Odzywiam sie raczej dobrze ograniczam slodycze staram sie nie jesc po 20. Czy moze byc to z przetrenowania?
Macie jakies rady jak utrzymac dobry brzuch?
Biegam 5 razy w tygodniu co 2 dzien robie brzuszki.
Odzywiam sie raczej dobrze ograniczam slodycze staram sie nie jesc po 20. Czy moze byc to z przetrenowania?
Macie jakies rady jak utrzymac dobry brzuch?
Krzysztof Piekarz
