SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Crytek - Poprawa sylwetki (redukcja) -> uwidocznienie mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13694
Witam serdecznie. Wszedłem dzisiaj na wagę i ku mojemu zdziwieniu pokazała 7kg więcej. Zastanawiam się do ilu kg dobić, żeby potem móc w tym rzeźbić/redukować. Moim skromnym zdaniem 90-92 by starczyło, co o tym myślicie?

Foty wrzucę dzisiaj - po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13694
Zgodnie z obietnicą poniżej przedstawiam aktualne foty:

Tzw spinka:





Tutaj bardziej na luzie i z dwoma problemami z którymi się borykam - boczki i brzuch :(.





Sylwetka do której dążę (saib_):





Zmieniony przez - crytek w dniu 2009-08-21 21:09:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
oj to kolego pracuj nad barkami,żeby nabrały kształtu
sporo pracy trzeba włożyć,żeby osiągnąć taką sylwetkę, Ty przede wszystkim skup się na tym,żeby mięcha jak najwięcej zdobyć i potem można się wyrzeźbić

pracuj pracuj

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13694
Wiem,że potrzeba mi dużo mięcha tylko zastanawiam się przy jakiej wadze nabiorę odpowiednią ilość. Jak wcześniej wspomniałem, przytyłem 7kg, a jakichś dużych zmian nie widać :(.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
sam musisz wiedzieć,czy bardzo Cię zalewa czy nie,zawsze możesz obciąć trochę węgli,a dorzucić białka czy tłuszczu jak np po węglach widzisz,że zalewa
teraz masz ok.3000kcal,więc to i tak nie jest jakaś masakryczna ilość jeśli chodzi o Ciebie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13694
Wkleję jesio ten nowy plan treningowy ;p.


Nogi:
-Przysiady z sztangą 3s 12/10/8
-Wspięcia na palcach 2s 15-20
Plecy:
-Podciąganie się na drążku nachwyt szeroko 3s 5/5/5
Klatka:
-Wyciskanie sztangi skos górny 3s 12/10/8
Barki:
-Military press 3s 12/10/8
Triceps:
-Pompki odwrotne 2s 10/10
Biceps:
-Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s 12/10
-Zwis na drążku z zaciśniętymi dłońmi. 3s - max

Nogi:
-Jefferson Lift 3s 12/10/8
Plecy:
-Wiosłowanie sztangą 2s 12/10
-Martwy Ciąg 2s 10/8
Klatka:
-Wyciskanie Sztangi poziom 3s 12/10/8
Barki:
-PushPress 3s 12/10/8
Triceps:
-Wyciskanie wąskie 2s 10/8
Biceps:
-Podciąganie się na drążku podchwyt 2s 5/5
-Szrugsy 3s 12/10/8

Zmieniony przez - crytek w dniu 2009-08-21 22:38:37

Zmieniony przez - crytek w dniu 2009-08-21 22:45:50
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie obłe

Następny temat

Kurza klatka... Jakie ćwiczenia? Pomocy

electro
Polecane artykuły