SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Weszłam tu tylko na chwilę, proszę nie odsyłać mnie do innych tematów bo starsznie tego dużo i cięzko znaleźć mi odpowiedź na moje pytania. A więc od rzeczy. Tak się złożyło, ze od początku lipca regularnie jeżdzę sobie na rowerku w plenerze, na początku malutko teraz ok 50km i to codziennie. Bez zmiany diety sylwetka ładnie się rzeźbi, a nie wyrzeźbiła bo do gazeli jeszcze mi daleko. Chodzi mi o to, że nogi są smuklejsze, tłuszcz znika, ale ciągle jest go dużo po wewnętrznej stronie ud. Jak się tego dziadostwa pozbyć? Oprócz roweru nie wykonuję zadnych cwiczeń siłowych. Mam też białko w proszku, jak go wykorzytsać. Nie chcę ułozenia typowiej diety tylko w którym miejscu umieścić to białko? Moja dieta jest róznorodna - jem wszystko (mieso, nabiał, warzywa, owoce, zboża), ale w niewielkich porcjach i o stałej porze. Do każdego posiłku dodaje warzywa i owoce ale w rozsądnych ilościach. Nie jadam tylko ziemniaków i makaronu bo nie lubię. Jem tak już kilka lat nie chcę tego zmieniać. Więc gdzie to białko upchać? Czy przy takiej aktywności fizycznej to białko ma jakikolwiek sens skoro nie ćwiczę siłowo, chyba, ze jazdę po górzystym terenie mozna takim treningiem nazwać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3054
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
jeżeli znasz swoje zapotrzebowanie na białko i ci go brak, lub w którymś z posiłków masz jego znikome ilości - wtedy ma sens, inaczej...

owoce ogranicz do pory po treningowej.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Powiem tak, nie jestem gruba, mam małą nadwagę -ok. 5kg. Odżywiam się normalnie. W każdym posiłku znajduje się wszystkie składniki pokarmowe. Białko znajuduje się w każdym posiłku, raz więcej raz mniej. Nie mam obsesji na punkcie liczb. Ostatnio więcej niż weglowodanów i wtedy sylwetka wyraźnie się zaznaczyła. Owoców znowu dużo nie jadam, najwyżej dwa dziennie jabłka, ew. jakieś śliwki. Tyle. Myślałam, aby to białko upchać po ostatnim posilku, ew. czasem zamiast kolacji. Nie musze wcinac codziennie, ale jak widze efekty roweru... Nie chcę tego zaprzepaścić. Chcę tylko to białko jakoś wykorzystać aby sie nie zmarnowało :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
prześlij mi je :P

a tak serio to po rowerku ma najwiekszy sens, IMHO
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla ektomorfika !!!

Następny temat

Dieta

electro
Polecane artykuły