SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krotkie pytanie, krotka odpowiedz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
siema mam pytanie nana ktore nie znam odpowiedzi albo wydaje mi sie ze znam.

Po treningu biorac porcje kreatyny czy lepiej jest:
a} zazyc porcje kreatyny (storma) z carbo (1g na kg wagi ciala) a za 15 minut porcja bialka

b) zazyc kreatyne a po okollo 15 minutach carbo+bialko (tak gainer wlasnej roboty} w stosunku 31

c) czy te 2 metody sa w porzadku i nie ma znaczenuia ktory sposob wybiore

Dlastego takie pytanie bo chce kupic bialko i carbo i robic samemu gainera tylko wtedy smaki busialy by byc takie same. A jezeli wszamie carbo z kreta a pozniej porcje bialka to bez problemu bede mogl kupic bialko (czekolada) i carbo (cytrynowe).

Odpowiedzcie jezeli mozecie bo bede zakladal w najblizszym czasie nowy btemat w testach i chce iec zapietre wszystko na ostatni guzik.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2585
Carbo razem z kretka bezposrednio po treningu (do pół godziny) A białko pół godziny po carbo. Mozesz jeszcze do białka dorzucić glutamine jak masz hajsik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
wiesz to jets tylko dopieszczenie calej diety, nic po za tym ale dziek za odpowiedz. Prawdopodobnie tak bede robil.

Ostatnim razem laczylem carbo z bialkiem to tez bylo dobre rozwiazanie, lecz teraz wolal bym sie upewnic czy ten drogi sposob jets w porzadku.

co do glutaminy zastanawiam sie bo za kazdym razem rewelacyjnie na mnie dzialala, po kazdym nawte najgorszym treningu jak wzialem 5g glutamin odrazu stawiala mnie na niogi

Ps jezeli ktos sie moze jeszcze wypowiedziec bede wdzieczny, zalezy mi na zdaniu kilku osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
halo!1 czy mogl by sie jeszcze ktos wypowiedziec? czy to jakis problem napisac kilka slow.

chcial bym wiedziec ktora opcje wybrac czy to po postu nie ma znaczenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149
Od kiedy zamieściłeś ten temat minęło niespełna 8h, to nie jest rozmowa na gg ani chat tylko forum i licz się z tym że trzeba trochę poczekać.

Co do problemu, Oczywiśce zaraz po treningu kreta z czym tam ją chcesz brać (carbo), a za jakieś 25 minut tego gainera. W zasadzie gainera można połączyć z kreatyną biorąc to razem zaraz po treningu, ale storm to stack i nie wiem co tam wrzucasz do tego domowej produkcji specyfiku więc lepiej poczekaj trochę (25minut). Po godzinie od treningu możesz też zjeść posiłek.

imo jest to temat raczej do działu suplementów i odżywek

Zmieniony przez - RQS w dniu 2006-08-12 15:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
jak chyba sam wiesz gainer to wegle i bialko w zasadzie nic wiecej.

co do problemu to normalne ze nie kazdy ma czas i checi odpisac ale czasami widzac ze moderatorzy, czy osob znajace sie na odzywianiu wypowiadaja sie w tematach wielu innych tematach a twoj jest ignorowany a zaznaczasz ze jest to dla ciebie wazne, top chyba normalne ze kazdemu moze podskoczyc cisnienie.

Dzieki za odpowiedz.

Prawdopodobnie tak bede robil ze po treningu odrazu carbo z ktera a po 15 minutach bialko

Chcialem wiedziec czy to ma az tak wazne znaczenie czy na raz zazwyam bialkomi carbo czy oddzielnie w jakims tam odstepie czasowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
a czy ww razem z bialkiem nie powoduja wiekszego wyrzutu insuliny ?

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
nie wiem, dlatego zadalem takie a nie inne pytanie polaczenie ww i bialka okolo 15, 20 minut po treningu to dobre rozwiazanie nawet w postach ellisa qazara na temat budowania masy miesniowej nie znalazlem zdania ktore by mwilo zeby odrazu po treningu uzupelnic glikogen czyli wszamac wegle a dopiero za jakis czas bialko.

dlatego nie wiem czy opcja brania bialka okolo 20 minut po carbo z kreta to dobre wyjscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149
troszkę się nie zrozumieliśmy, ja myślałem ze masz jakieś węgle tylko storma, a inne do gainera. sorka. Jeszcze raz zastanowiłem się i w zasadzie skoro masz do dyspozycji storma i gainer to lepiej weź storma przed treningiem, tak kilkanaście minut, a zaraz po treningu wypij gainera. Tak będzie rozsądniej Będziesz miał pompe na treningu i uzupełnisz wszelkie braki bezpośrednio po nim. Jeśli bierzesz również porcje storma rano to też ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
heh moze wyjasnie wszystko mam storma ktorego biore rano na czczo i bezposrednio po treningu. Mam shock therapy ktore biore przed treningiem i teraz mam do wyboru albo 15, 20 minut po treningu pije gainera wlasnej roboty (wegle i bialko w stosunku 31) albo pije storma z weglami (1g na kg) bezposrenio po treningu a za jakies 15, 20 minut samo bialko (wpi).

I ciagle chce sie dowiedziec ktora z tych mozliwosci jest korzystniejsza?

Czy mogl by sie wypowiedziec ktos z doradzcow lub elity? ktos kto wiedze i doswiadczenie w tego rodzaju `problemach`
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
kiedys czytalem w AD czy ARG ze lepiej jest dostarczyc bialko razem z weglami po treningu a jesli chodzi o storma to nie widze przeszkod aby go wszamac razem z ww i bialkiem tluszczu bedzie nie wiele a wyrzut insuliny wiekszy, w moim mniemaniu wszystko razem...

pozdro !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proporcje posiłków

Następny temat

Kilka pytań o diete

WHEY premium