Witam chciałem się dowiedzieć jak wykonuje się te ćwiczenia:
Wiosłowanie półsztangą typu T-bar
wiosłowanie linką wyciągu dolnego
unoszenie w opadzie tułowia
i czym moge zastąpić te ćwiczenia:
uginanie podudzi na maszynie
wyciskanie na suwnicy skośnej
dzieki za odpowiedzi :)
Wiosłowanie półsztangą typu T-bar
wiosłowanie linką wyciągu dolnego
unoszenie w opadzie tułowia
i czym moge zastąpić te ćwiczenia:
uginanie podudzi na maszynie
wyciskanie na suwnicy skośnej
dzieki za odpowiedzi :)
Krzysztof Piekarz