SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ostatnie porady przed kupnem odzywki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
Mam juz zamiar kupic odzywke ale jeszcze sie Was zapytam jaka? 15 lat 172 cm 62kg.
BCAA XTRA + L-Glutamine? czy moze znacie cos lepszego? szybciej mi przyrosnie masy i sily , a jak odloze to mi to nie "wypompuje sie". Pzdr i prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Ani po BCAA, ani po glutaminie masa nie rosnie. To aminokwasy o dzialaniu, przede wszystkim, antykatabolicznym. Poza tym, dzialanie jakie kolwiek glutaminy jest watpliwe.

Obawiam sie, ze bez diety, zaden suplement CI nie pomoze. Zacznij jesc, to zalapiesz i masy i sily. Poza tym, chcac rady trzeba przeczytac regulamin dzialu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
wszyscy polecali ta odzywke :/ w innym temacie odpisal mi jakis uzytkownik zebym jadl co tylko chce w wiekszych ilosciach, bo w moim wieku nie powinno sie diety jeszcze robic. to jak z Ta odzywka? moze inna polecacie na wzrost sily i masy miesni?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
to jak w Twoim wieku nie powinno się odpowiednio odżywiać, to odżywek jeść tym bardziej

na masę jest dieta, na siłę trening

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Twoim zdaniem za malo pozakladales tematów ostatnio traktujących o tym samym problemie?

to nie jest wesołe miasteczko kolego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
krotko i na temat .
Olej odzywki ,zyj aktywnie ,jedz zdrowo wiecej ci nic na tym etapie nie potrzeba.
Cala reszta przyjdzie z czasem .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5938
jeszcze masz dużo czasu na suplementacje. Na początek to dieta , zwiększ ilość posiłków w ciągu (dodatni bilans energetyczny) .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...bo w moim wieku nie powinno sie diety jeszcze robic.

Haha, ale się uśmiałem. Ciekawe, co za ekspert Ci to poleciał ?
Chyba jakiś sezonowiec, albo koleś, który ma źle poukładane.
Właśnie dieta jest kluczem do sukcesu. Nie słucha rad podrostków, a pytaj bardziej doświadczonych, a na tym forum jest dużo takich, sam wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Novedex xt a libido

Następny temat

Creapure+Ala+B1...i co do tego??

electro
Polecane artykuły