SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ovopol - z czym na rzezbe??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mieszam z gainerek ( MLO 4100 ) i Ovo na mleku i da sie wypic... tylko, ze mam mleko 3,2% to nie za duzo ? Chyba jeszcze nalezy wpomniec, ze robie mase :)

--------------------
PozdRawiaM
DareecKi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
Jak robisz mase to z mlekiem moze byc, tylko jak juz to lepsze 0,5%. Co do mieszania z gainerem to zalezy w jakich proporcjach go mieszasz i z czym oraz kiedy go bierzesz.

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6639
JA KUPUJE MAŁE JOGURCIKI ZA 50 GR W SUPERMARKECIE I MIESZAM Z DAWKĄ OVOPOLU I WTEDY DOBRZE WCHODZI
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 48 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1621
A ja dalej proponuje slodzik Sweetex

---------------------------------------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 3 lata Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 100178
A czytał z Was ktoś w dziale Olimp jak bardzo laktoza przeszkadza przy rzeźbieniu?? - bo mi wyszło że tyle co nic ( stąd osobiście zgadzam się z rufiem, ale jak głosi taki napis w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi jestem tylko czytelnikiem tego działu )


Tea who you yeahbunny scotch me :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THX

Następny temat

Odzywki dla dzieci ;)

electro
Polecane artykuły