Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja mieszam z gainerek ( MLO 4100 ) i Ovo na mleku i da sie wypic... tylko, ze mam mleko 3,2% to nie za duzo ? Chyba jeszcze nalezy wpomniec, ze robie mase :)
Szacuny
34
Napisanych postów
11776
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
62881
Jak robisz mase to z mlekiem moze byc, tylko jak juz to lepsze 0,5%. Co do mieszania z gainerem to zalezy w jakich proporcjach go mieszasz i z czym oraz kiedy go bierzesz.
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
Szacuny
0
Napisanych postów
179
Wiek
3 lata
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
100178
A czytał z Was ktoś w dziale Olimp jak bardzo laktoza przeszkadza przy rzeźbieniu?? - bo mi wyszło że tyle co nic ( stąd osobiście zgadzam się z rufiem, ale jak głosi taki napis w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi jestem tylko czytelnikiem tego działu )