SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wszystkim, ktoorzy chcieli mnie widzieć mnie czerownym (wreszcie mogę się ujawnić ze swoimi poglądami politycznymi) , oniecooje robić to wszystko co powinien robić dobry mod - dawać masę banów, kasować posty w których ktokolwiek się ze mną nie zgodzi, przenosić do szatni pytania na
które nie znam odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich


lucek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Gratulacje oczywiscie

A skasowane wypowiedzi i tak mozna zobaczyc

Pozdrawiam.
Tekst tygodnia SFD: "chcem miec duzego bicepsa w krotkim czasie i nie wyczerpujacym organizm treingu"
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
spox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Lucek w komunistycznych barwach Ci do twarzy
A dziekowac nie ma za co nalezalo sie i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Gratulacje Lucek.
Będziesz teraz mógł czytać skasowane posty i masz jeszcze parę niezłych możliwości
Tylko musicie wreszcie, razem ze Zwierzem zapodać jakieś zdjęcia żeby było wiadomo z kim się rozmawia

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę jakieś zrobić tylko najpierw muszę znaleźć kogoś kto mi wytłumaczy jak obsługiwać aparat cyfrowy, i jak to się do kompa wprowadza (u mnie nie ma żadnej szufladki żeby wsunąć zdjęcie )


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Witam wśród czerwonych Dałeś już jakiegoś bana ?

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - instrukcja jak wejść: http://www.area51.pl/irc/
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/
"W SFD w regulaminie jest ze kto obraza i wywoluje zadymy albo jedzie na moderatorow to ma prze***ane"
Szeryf w miasteczku "Komputery", zawodowy detektyw na SFD
Lame_Hunters.Sq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak to się robim, ale mam już małą listę (3 tomową)


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Gratulejszon

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
No, to teraz jest naprawdę ok. Dawno się należało. No i Zwierz stracił argument bana

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
banik się należy)))))))

lucek moje gratulacje))))))

a co do banów to spokojnie...jeszcze długo nie bedziesz wiedział jak i co sie robi))))
ja do dzis się nauczyłem zmieniać tematy, usuwać wypowiedzi i przenosić...banować jeszcze nie umiem)

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158975
gratulacje Lucek wiedzialem ze kiedys bedziesz modem hehe i nadszedl ten dzien)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy od A do Z

Następny temat

Ovopol - z czym na rzezbe??

WHEY premium