Chyba nas zaskoczy
300kg w siadzie
i montuje filmik...
300kg w siadzie
i montuje filmik...Powrót do korzeni :)
Ilość wyświetleń tematu: 6025
No nie jest łatwo póki co ale za jakiś czas będzie lepiej
"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie
http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły