Mam pytanie wiem ze juz bylo duzo takich tematow ale wogole nierozumialem o co w niech chodzi (np.jakies mono itp.).
Moje pytanko to czy mozna stosowac Kreatyne olimp 1250 do spalaczy?Tylko jesli mozecie to wytłumaczcie jakims normalnym jezykiem bo jestem poczatkujacy.Chcial bym stracic tłuszczyku i podbic mase.I jaka diete polecacie?
Moje pytanko to czy mozna stosowac Kreatyne olimp 1250 do spalaczy?Tylko jesli mozecie to wytłumaczcie jakims normalnym jezykiem bo jestem poczatkujacy.Chcial bym stracic tłuszczyku i podbic mase.I jaka diete polecacie?

Najlepszą obroną jest atak!
Krzysztof Piekarz