Prosze o pomoc w ułożeniu dla mnie planu treningowego na mase,dieta jest ułozona,pije bialko i biore mono kreatyne
głównie zalezy mi na przybraniu masy
Wiek [w latach] 17
Waga [w kg] 64
Wzrost [w cm] 173
Cel do osiągnięcia (Masa, Rzeźba, Redukcja) Masa
Staż 6 miesiecy
Aktywność fizyczna duża
Typ budowy : mezomorfik
głównie zalezy mi na przybraniu masy
Wiek [w latach] 17
Waga [w kg] 64
Wzrost [w cm] 173
Cel do osiągnięcia (Masa, Rzeźba, Redukcja) Masa
Staż 6 miesiecy
Aktywność fizyczna duża
Typ budowy : mezomorfik
Krzysztof Piekarz